Ak ste náročný a máte radi romantiku, navštívte romantický hotel Amade Château*****, ostrov pokoja a oddychu. Wellness & Spa hotel v obci Vrakúň sa stal TOP TREND hotelom pre rok 2019! Vyskúšajte na Slovensku jedinečné a autentické turecké kúpele hammam! Vychutnajte si regionálne jedlá pripravené zo surovín z vlastnej záhrady či farmy mangalíc.

Hotel má 30 elegantne zariadených luxusných izieb - 20 izieb a 10 apartmánov. Každá izba aj apartmány sú navrhnuté originálnym spôsobom, zdobené ručne maľovanými tapetami, ručne tkanými prikrývkami a s rôznymi dekoráciami. Všetky použité materiály sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou, dobrým vkusom, vzájomne sa dopĺňajú a tvoria harmonické a útulné prostredie.

Kuchyňa má sezónny a regionálny charakter. Reštaurácie historického kaštiela ponúkajú pochúťky v súlade s pravidlami Slow Food, ktoré zdôrazňujú význam miestnych gastronomických tradícií. Jedlá sú pripravované výhradne z čerstvých a miestnych surovín, ktoré sa pestujú a sú dodávané miestnymi poľnohospodármi. Poľovníci z Vrakúne dodávajú mäso z diviaka a divinu a miestni rybári ryby. Ovocie a zelenina sú pestované v súkromnej záhrade kaštieľa a majú aj vlastnú farmu pre chov mangalíc a hydiny. Pekárske výrobky, ako aj cestoviny sú čerstvo vyrobené na mieste.

Jedinečný Wellness & Spa vás srdečne očakáva mimoriadnou pohostinnosťou a starostlivosťou. Pripravené sú vnútorné a vonkajšie bazény, oddychové zóny, wellness, reštaurácia so špeciálnym jedálnym lístkom ako i horúce kúpele či sauny, aby omladili vaše telo i dušu. Vo vonkajšom plaveckom bazéne, ako i vo vnútornom relaxačnom sú k dispozícii vodné atrakcie. Obsluha vám rada pomôže a odporúči najvhodnejšiu procedúru, či masáž pre vašu pokožku, pleť. V horúcich letných dňoch sa môžete osviežiť vo vonkajšom bare pri bazéne, v ktorého blízkosti sa nachádzajú aj tenisové kurty.

Veľkolepé turecké kúpele Hamam boli postavené na základe návrhu rodených tureckých profesionálov. Hamam predstavuje časť Orientu a je to zážitok, do ktorého sa zamilujete už na prvý dotyk. Ponorte sa do horúceho parného kúpeľa a osloboďte sa od každodenného napätia, problémov a myšlienok.

 

Kontakt:

Adresa: 930 25 Vrakúň 333, Slovenská republika

Tel. číslo:
* Recepcia: +421 918 620 498 (24 h / 7 dní)
* Wellness: +421 918 620 493 (9:00 - 21:00 / 7 dní)

E-mail: info [at] hotelamade.sk

Webová stránka: https://www.hotelamade.sk/

Fotogaléria
Cookies